ثبت نام در دوره آموزش جامع و مجازی نرم افزارهای Word و پاورپوینت

به اطلاع شما عزیزان می رساند با توجه به درخواست برخی از عزیزان و احساس نیاز برای یادگیری  دو تا از نرم افزارهای بسیار کاربردی مجموعه آفیس که به شما در دوران دانشجویی یا جهت استخدام یاد داشتن و مهارت در این دو نرم افزار کمک شایانی می کند و همچنین به کارمندانی که مشغول به کار هستند باعث افزایش راندمان کاری آنها خواهد شد یادگیری و تسلط به دو نرم افزار Word و پاورپوینت است که در این دوره آموزشی به آموزش این دو نرم افزار کاربردی خواهیم پرداخت.

دوره آموزش جامع نرم افزارهای Word و پاورپوینت

هدف از دوره و مخاطبین آن

هدف از این دوره آموزشی برای دانشجویان و کارمندان و کلیه افرادی است که می خواهند باعث افزایش سطح دانش کامپیوتری و راندمان کاری خود گردند.

یکی از مشکلات دانشجویان در انجام تحقیقات و ارائه های خود در نرم افزارهای ورد و پاورپوینت و عدم اشنایی کامل این عزیزان با این دو نرم افزار می باشد. در این دوره آموزشی قصد داریم شما عزیزان را به طور کامل با این دو نرم افزار آشنا کرده و بتوانید تمام تحقیقات و ارائه های خود را به بهترین شکل ممکن در این نرم افزار انجام دهید و دیگر نیازی به مراجعه به تایپ و تکثیر و صرف هزینه های اضافی نداشته باشید. همچنین کارمندان گرامی نیز می توانند با استفاده از این دوره آموزشی باعث ارتقاء سطح توانمندی خود در انجام امور محوله نظیر تولید گزارشات حرفه ای تر و زیباتر، تایپ گزارشات به کمک این دو نرم افزار گردند

هزینه این دوره آموزشی

برای رفاه شما عزیزان هزینه این دوره آموزشی با تخفیف بسیار ویژه به مدت محدودبه مدت ۱۰ روز به جای قیمت ۶۰۰ هزار تومانی فقط باپرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار تومان ارائه می گردد.

مدت دوره

طول این دوره که شامل آموزش کامل و جامع دو نرم افزار word و پاورپوینت است حدود  ۸ تا ۹ ساعت خواهد بود.

مدرس دوره

مدرس این دوره آقای ایمان اشکاوند راد دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار و مدرس دانشگاه  و بیش از ۱۳ سال سابقه تدریس در حوزه های مختلف کامپیوتر و مولف کتابهای آموزشی نرم افزارهای Word و اکسل و پاورپوینت می باشد.

زمان شروع دوره

این دوره از ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ آغاز خواهد شد.

 

جهت ثبت نام در این دوره آموزشی فرم زیر را تکمیل نمایید

 

ثبت نام دوره آموزش جامع نرم افزارهای Word و پاورپوینت

ثبت نام در دوره آموزشی جامع نرم افزارهای Word و پاورپوینت
  • قیمت: 220,000 تومان